do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Komunikat z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w sprawie bezpłatnych szkoleń z realizacji ogólnopolskiego projektu pn. „Poprawa jakości świadczonych usług Medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia mamy przyjemność poinformować, że aktualnie realizowany jest ogólnopolski projekt pn. „Poprawa jakości świadczonych usług Medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Celem projektu jest upowszechnienie wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz poprawa jakości udzielanych przez podmioty lecznicze świadczeń, poprzez wzrost kompetencji i wiedzy pracowników podmiotów leczniczych w zakresie tworzenia EDM.

Od listopada, w całej Polsce ruszają bezpłatne szkolenia dedykowane podmiotom leczniczym wykonującym szpitalną działalność leczniczą oraz podmiotom leczniczym wykonującym podstawową opiekę zdrowotną, które posiadają aktualny Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W linku przekierowującym na stronę - https://www.csioz.gov.pl/akademia-csioz/szkolenia-z-edm/ znajdują się wszelkie informacje dot. projektu, przez którą należy dokonać rejestracji na szkolenia.

Pliki do pobrania
autor: Babik Anna, ilość wyświetleń: 503
data aktualizacji: 2019-11-25 14:49:52
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2020 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone