do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Nie będzie stacji telefonii komórkowej na osiedlu Malina!



Dnia 9 kwietnia 2018 r. odbyło się  spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Malina w Opolu w sprawie planowanej inwestycji obejmującej budowę stacji telefonii komórkowej na terenie dzielnicy Malina. Podczas spotkania, mieszkańcy przedstawili swoje uwagi dotyczące negatywnego wpływu planowanej stacji bazowej na zdrowie mieszkańców, jak również obniżenie wartości nieruchomości i uniemożliwienie zagospodarowania swoich działek.

Podczas spotkania wyjaśniono  podstawy prawne działania administracji w zakresie wydawania pozwolenia na budowę oraz omówiła poszczególne aspekty podnoszonych przez mieszkańców  kwestii zarówno na etapie projektowania, jak i w toku postępowań prowadzonych przez poszczególne organy i jednostki organizacyjne.

Po przeanalizowaniu zarzutów przedstawionych w odwołaniu Wojewoda Opolski podzielił argumenty interweniujących, w konsekwencji czego uchylił decyzję Prezydenta Miasta Opola zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej w dzielnicy Malina.

W dniu 10 września odbyło się kolejne spotkanie podczas, którego wicewojewoda opolski Violetta Porowska poinformowała mieszkańców dzielnicy Malina o podjętym rozstrzygnięciu.

 


Galeria


  • Nie będzie stacji telefonii komórkowej na osiedlu Malina
  • Nie będzie stacji telefonii komórkowej na osiedlu Malina
  • Nie będzie stacji telefonii komórkowej na osiedlu Malina





autor: Marcinkiewicz Krzysztof, ilość wyświetleń: 571
data aktualizacji: 2018-09-11 14:34:09








Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole



2019 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone