do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Opolskie dinozaury perłą regionuPark Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to bez wątpienia jedno z ważniejszych punktów na mapie turystycznej Opolszczyzny. O nowych pomysłach na rozwój obiektu wicewojewoda opolski Violetta Porowska rozmawiała z dyrektorem Parku Markiem Korniakiem.

Jurabot Krasiejów to tylko jedna z wielu imprez, jaka w najbliższym czasie odbędzie się w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie., czyli w miejscu które - choć stosunkowo młode, cieszy się sporym uznaniem wśród mieszkańców całej południowej Polski. Dinopark to muzeum paleontologiczne połączone z parkiem rozrywki umieszczone na ciągle aktywnym terenie wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie. Zwiedzający oprócz zwiedzenia muzeum i spędzenia czasu w parku rozrywki, mogą udać się na spacer po terenie wykopalisk, gdzie podziwiają repliki zwierząt prehistorycznych. A tych nie brakuje, bo to właśnie tu w gminie Ozimek, Park posiada model dinozaura w odwzorowaniu 1:1.

Dyrektor Marek Korniak zapowiada, że Park stale się rozwija. Wicewojewoda opolski Violetta Porowska, podkreśla, że hasło reklamowe Parku („Rodzinne miejsce dobrej przygody") jest trafne. - Sama to wielokrotnie sprawdziłam radując się wspólnie z moją rodziną wizytami w krasiejowskim Juraparku – mówiła.

 


Galeria


  • Opolskie dinozaury perłą regionu

autor: Kolemba Martyna, ilość wyświetleń: 253
data aktualizacji: 2017-10-12 17:23:41
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2018 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone