do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Prudnickie obchody Dnia StrażakaPrudnik był kolejnym miastem naszego regionu, w którym odbyły się uroczystości powiatowe Dnia Strażaka.

Uroczystość zorganizowana w jednostce strażackiej PSP w Prudniku zgromadziła licznych uczestników. Przybyła Poseł na Sejm RP Katarzyna Czochara, Wojewodę Opolskiego reprezentował doradca Jerzy Naszkiewicz, Komendant Wojewódzki PSP bryg. mgr. inż. Krzysztof Kędryk, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, strażacy PSP i OSP z terenu powiatu prudnickiego, wraz z rodzinami. 

Od wielu lat strażacy cieszą się najwyższym zaufaniem Polaków. To zaufanie wynika z profesjonalizmu, bardzo dobrego wyszkolenia i przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, które strażacy zapewniają społeczeństwu wypełniając swoje obowiązki. - powiedziedział Jerzy Naszkiewicz.

Wydarzenie było okazją do złożenia wyrazów wdzięczności za podejmowane przez strażaków trudy służby na rzecz troski o zdrowie i życie drugiego człowieka. Wręczono akty mianowania na wyższe stopnie, a osoby zasłużone zostały wyróznione odznaczeniami.


Galeria


  • Prudnickie obchody Dnia Strażaka
  • Prudnickie obchody Dnia Strażaka
  • Prudnickie obchody Dnia Strażaka
  • Prudnickie obchody Dnia Strażaka
  • Prudnickie obchody Dnia Strażaka

autor: Żukowski Marcin, ilość wyświetleń: 537
data aktualizacji: 2018-05-17 10:32:53
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2019 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone