do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateliWojewoda oraz wicewojewoda opolski byli gospodarzami spotkania z dyrektorami Wydziałów Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzki z całego kraju.

Spotkanie, do którego doszło 11 kwietnia w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim, zorganizowane zostało przy okazji narady szkoleniowej, którego główną tematyką jest rola i znaczenie formacji obrony cywilnej w sytuacji zaistnienia konfliktu zbrojnego. Wojewoda opolski uroczyście powitał delegację dyrekcji z całego kraju, zwrócił uwagę na konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie zapewnienia poczucia bezpieczeństwa Polakom i umiejętnym zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych.

Narada szkoleniowa potrwa przez najbliższe trzy dni, tj. do 13 kwietnia w Mosznej. W jej trakcie zostanie przeprowadzony trening decyzyjny nt. kierowania i koordynowania działalnością formacji obrony cywilnej w sytuacji wystąpienia konfliktu zbrojnego na terenie województwa. Organizatorem wydarzenia jest szef Obrony Cywilnej Kraju Leszek Suski.


Galeria


  • Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateli
  • Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateli
  • Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateli
  • Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateli
  • Rozmawiali o bezpieczeństwie obywateli

autor: Kolemba Martyna, ilość wyświetleń: 560
data aktualizacji: 2018-04-11 19:27:46
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2019 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone