do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Szkolenia w zakresie onkologii dla lekarzy POZW imieniu organizatorów - Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Pana dr n. med. Ireneusza Szymczyka – Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie medycyny rodzinnej dla województwa śląskiego, zapraszam Państwa do udziału w szkoleniu z zakresu onkologii dla lekarzy POZ.

Szkolenie skierowane jest do osób zatrudnionych w POZ na terenie województwa śląskiego, łódzkiego, opolskiego lub województwa sąsiedniego, które są:

-  w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub są specjalistami w dziedzinie medycyny rodzinnej,

- posiadają specjalizację I stopnia lub są specjalistami w dziedzinie chorób wewnętrznych, położnictwa i ginekologii lub pediatrii oraz są w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w wymienionych dziedzinach,

- posiadają ważne prawo wykonywania zawodu.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy lekarzy POZ z zakresu diagnostyki onkologicznej, zasad kierowania na leczenie i umiejętności opieki nad chorymi po leczeniu onkologicznym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zwracają koszty dojazdu uczestnika na zajęcia. Szkolenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach programu wieloletniego pn. Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych w zakresie zadania pn. „Szkolenie z zakresu onkologii dla lekarzy POZ”.

Rekrutacja odbywa się przy pomocy Platformy Internetowej. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.onkologia.uck.katowice.pl

 

Pliki do pobrania
autor: Mamczur Ewa, ilość wyświetleń: 902
data aktualizacji: 2018-01-17 14:06:50
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2019 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone