do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony

Wojewodowie na Europejskim Kongresie GospodarczymPonad sto debat, które tyczą się najważniejszych zagadnień dla europejskiej gospodarki oraz polskich samorządów i kilkuset prelegentów. W Katowicach do 15 maja trwa Europejski kongres Gospodarczy, w którym udział wziął wojewoda i wicewojewoda opolski.

Długoterminowa strategia dla polskiej energetyki; Budownictwo 4.0 czy Europejskie inwestycje – to tylko jedne z wielu tematów, które były poruszane w I dniu Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który do 15 maja odbywa się w Katowicach.

Kulminacyjnym momentem I dnia Kongresu było przyznanie prestiżowych wyróżnień najskuteczniejszym polskim inwestorom realizującym ekspansję zagraniczną oraz aktywnym i odpowiedzialnym inwestorom zagranicznym w Polsce, wpływającym na pozytywne zmiany zachodzące w gospodarce i na rynku pracy. Tytuł „Inwestor bez Granic” trafił do 9 firm. W uroczystej gali udział wziął wojewoda opolski Adrian Czubak oraz wicewojewoda opolski Violetta Porowska. – Przyznane dziś wyróżnienia są dowodem na rozwój polskiej gospodarki, a także ogromnych możliwości przedsiębiorców inwestujących w kraju – komentowali podczas uroczystości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Galeria


  • Wojewodowie na Europejskim Kongresie Gospodarczym
  • Wojewodowie na Europejskim Kongresie Gospodarczym

autor: Kolemba Martyna, ilość wyświetleń: 489
data aktualizacji: 2019-05-14 10:43:59
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2019 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone